Kapat
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Ara
Filtreler

Teslimat ve Kargo

Hafta içi saat 15:00'dan önce verdiğiniz siparişleri aynı gün içinde kargoya veriyoruz. Hafta sonu verdiğiniz siparişlerse Pazartesi günü kargoya veriliyor. 100 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir, kargoda birlikte çalıştığımız firma tüm dünyada hizmet veren UPS firmasıdır.

Ürünlerinizi tartarken kullandığımız paketin ağırlığını hesaplıyor ve bunu fazladan ekliyoruz. (Örneğin 1 kg. antep fıstığı aldığınızda paketle birlikte ürününüzün ağırlığı 1.020 gr. kadar oluyor, bu şekilde tam olarak satın aldığınız kadar ürünü size gönderiyoruz.)

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa 

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize e-posta (info@cerezkapimda.com) adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Siparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz;

1.    Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.

2.    Siparişinizdeki ürünler ilgili firmaların garantisi altındadır.

3.    Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.

4.    Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen  (+90 850 840 21 20numaralı Destek Hattımızdan bize ulaşınız.